Přeskočit na obsah
Home » Taneční kurz pro dospělé

Taneční kurz pro dospělé

Taneční kurz pro dospělou společnost – „poznejte kouzlo svého partnera“ je určen párům od 20-100 let. Ať už začínáte od začátku, nebo si chcete zopakovat, co jste se v mládí naučili, případně tančíte a chcete se v tanci zdokonalit, poznat nové přátele. Vám všem můžeme nabídnout jeden z našich kurzů. Základní, mírně pokročili

V kurzech vyučujeme nejen standardní a latinskoamerické tance, ale i různé taneční novinky. Protože se tanec neustále mění a vyvíjí i my se stále vzděláváme a přinášíme Vám aktuality nejen českého, ale i světového formátu. V kurzu Vás čeká deset vyučovacích lekcí a závěrečný ples. Každá lekce je rozdělená na dva hodinové semináře, standardní a po krátké přestávce latinsko-americký seminář.

Požadované oblečení:

Dámám sluší společenské šaty, případně sukně s halenkou (sukně by Vám neměla bránit ve volném pohybu). Boty na polovysokém podpatku. Vhodné jsou boty s koženou podrážkou.

Pánům doporučujeme tmavé kalhoty, košili s vhodnou kravatou, či motýlkem. Sako není podmínkou. K tmavým botám jsou samozřejmostí tmavé ponožky! Vhodné jsou boty s koženou podrážkou. Viz obr. Rukavičky také nejsou podmínkou.


Lady Dance

Kurz je určen slečnám, maminkám, babičkám, prostě ženám jakéhokoli věku. Ať už jste začátečnice, nebo jste prošly párovými tanečními kurzy a máte chuť zkusit i sólové tančení, vítáme Vás v kurzu pro ženy.

V kurzu vyučujeme temperamentní latinskoamerické tance jako je samba, rumba, cha-cha, jive v sólové úpravě pro dámy. Lekce začínají rozhýbáním těla, pokračují nácvikem základních principů, dále jednotlivých kroků a figur, které se poté spojí do krásných choreografii. Tempo výuky je přizpůsobeno účastnicím tak, aby bez problémů vše zvládaly.

Požadované oblečení:

Doporučujeme společenské, letní šaty, případně sukně s halenkou, tričkem (sukně by Vám neměla bránit ve volném pohybu). Boty na polovysokém podpatku. Vhodné jsou boty s koženou podrážkou.