Přeskočit na obsah
Home » Enrapha – pohybově spirituální kurzy

Enrapha – pohybově spirituální kurzy

„En“+„Rapha“- v Bohu, který léčí srdce i tělo.

 …“Je jako člověk, který při stavbě svého domu vykopal základy hluboko ve skále. Když pak přišla povodeň, přivalila se na ten dům řeka, ale nemohla s ním otřást, protože byl dobře postaven.“…(Luk 6:48) 

Pohybově spirituální kurzy jsou první ucelený pohybově spirituální koncept. Koncept, kde vás během několika let provedu vaším tělem a naučím vás rozumět mu z pohledu anatomického a vnímat ho i v pohledu spirituálním. I skrze tělo totiž můžeme zažít Boží přítomnost a žít radostněji, plněji a vnitřně svobodněji.

Chodidlo a kyčelní kloub se pro naše tělo, náš dům, stávají opravdu tím základem na kterém tělo stavíme. Pozice chodidel a pánve definuje kudy se naše páteř bude ubírat, zda naše tělo bude bez bolestí, ustojí větší zátěž a bude krásně vzpřímené. 

Proto bychom vás moc rádi pozvali na následující minikurz květen/červen „chodidlo a kyčelní kloub v kontextu Boží Opory.“ Dozvíte se, jak pracovat s dolní končetinou, aby držela celé vaše tělo. Zároveň se naučíte jak přes pohyb a mechaniku pohybu proniknout trochu více do své spirituality, naučit se jí stavět na pevnějšíh základech a díky tomu svůj život přijímat radostněji, pokojněji a v sdrci klidněji.

Přihlašování na https://www.enrapha.com/prihlasovaci-formular/

Těšíme se na vás 🙂

Jiří Kubeš

606452402

enrapha@gmail.com

videa: https://drive.google.com/drive/folders/1Yorw_xLyYQT5VZLzlv90HK_VB4hsEMt7?usp=sharing