Přeskočit na obsah
Home » Pravidelné kurzy

Pravidelné kurzy


Komunitní centrum je v provozu od listopadu 2020. Z příčiny covidových vln se rozbíhá jeho chod postupně, ale počty jeho návštěvníků plynule přibývají. Od podzimu 2021 zde běží taneční lekce swingu, klasických párových tanců a lady latin dance. Od ledna 2022 se přidaly i židovské tance. V sále se cvičí sportovní aerobic, pravidelná cvičení seniorů na různých úrovních 3x v týdnu a v neposlední řadě cvičení maminek s dětmi. Probíhá zde výuka angličtiny pro předškoláky a výtvarný kroužek pro různé věkové skupiny dětí. V adventním a vánočním čase zde již podruhé proběhla výstava historických betlémů a hraček ve spolupráci s muzeem ve Velvarech. Během roku se v komunitním centru a v kostele často odehrávají zajímavé koncerty. Své zázemí na zkoušky zde našel např. sbor Gaudium Pragense.

Kavárna Kristian dělá příjemnou atmosféru svou pohostinností k probíhajícím akcím. Během otevřené tančírny je u sálu otevřen bar Podpalubí.

Začni tančit swing!

Přijďte si s námi zatančit Lindy-hop, lekce každý týden v úterý od 20:00 hodin

Začátek kurzů v průběhu ledna!

Úroveň begginers/ intermediat.
Plánujeme pravidelné tančírny. Sledujte aktuality.

Společenské tance

Chcete začít tančit? Tančíte a chcete se v tanci zdokonalit? Chcete si zopakovat, co jste se v mládí naučili, případně, poznat nové přátele.
Vám všem můžeme nabídnout naše kurzy.

Soukromé lekce: středa 18:00 – 19:00
Lekce pro dospělé: začínající a mírně pokročilí středa 19:00 – 21:00

Více na: Taneční kurzy – Creativedance

Lady Dance

Kurz je určen slečnám, maminkám, babičkám, prostě ženám jakéhokoli věku. Ať už jste začátečnice, nebo jste prošly párovými tanečními kurzy a máte chuť zkusit i sólové tančení. V kurzu vyučujeme temperamentní latinskoamerické tance jako je samba, rumba, cha-cha, jive v sólové úpravě pro dámy.

Tančíme každé pondělí 18:00 – 19:30.

Více na: Taneční kurzy – Creativedance

více

Klidné cvičení (nejen) pro seniory

Nestačí životu přidat léta, je potřeba dát létům kvalitu! Přijďte si s námi zacvičit každé úterý od 10 – 11 hodin. Budete potřebovat podložku na podlahu, podložku pod hlavu a 80 Kč/hod.  Neváhejte, neodkládejte cvičení, překonejte zábrany a začněte!

Kontakt: viera.jedlickova@seznam.cz  tel. 724 242 930 

Cvičení pro seniory

Zkušená cvičitelka zdravotní tělesné výchovy pí. Eva Ondríková nabízí optimální cvičení s cílem:

  • chytit dopravní prostředek
  • zavázat si tkaničky u bot
  • mít stále úsměv na tváři
  • zlepšení fyzické kondice
  • odstranění bolesti zad
  • prevence proti civilizačním chorobám, odstranění nahromaděného stresu z nemocí a zlepšení psychické pohody

KDY :   STŘEDA  16.30 hod. – 17.30 hod
více informací

woman, female, girl-1801281.jpg

Výtvarka

Úterý 16:00 – 17:15

pro děti 5 až 8 let

Kontakt: Helena Cuhrová
e-main: helcuh@seznam.cz
tel.: 605 482 696

Kapacita kroužku je max. 12 dětí, proto prosím o včasné přihlášení. Cena je 1 950 Kč a již zahrnuje i veškerý výtvarný materiál.

První setkání bude v úterý 13.9.2022. Budeme se těšit.  😊

Angličtina pro děti

Interaktivně, hravě, pomocí písniček a metodou TFR (Total Physical Response) seznámím Vaše děti s kouzlem anglického jazyka. Věřím, že to bude, jako v mém případě, láska na celý život!

Pondělí 16:00-16:45 a 17:00-17:45

více

FIT maminky

Chceš se dát po porodu zase do formy a nemáš hlídání? Přijď mezi nás! Zatímco budeš cvičit, Tvoje ratolest si může hrát vedle Tebe 🙂 Máme překrásný nový prostor s bezbariérovým vstupem, takže maminky v klidu zaparkují kočárky a případně v nich můžou nechat spící miminka: při cvičení na ně vidí. Větší děti si pohrají v sále na koberci, kde na ně čekají také hračky.

více