Přeskočit na obsah

Prostory a pronájmy

Prostory komunitního centra jsou účelové a nadstandardně vybavené v moderním minimalistickém stylu. Tvoří je velký společenský sál vybavený dřevěnou taneční podlahou, dvě klubovny, vybavená kuchyně s barem a kancelářské zázemí pro chod farnosti. Z boku komunitního centra je anglický dvorek přístupný bezbariérově jak přes branku z úrovně chodníku, tak i přes sál a klubovny komunitního centra. Všechna patra kostela i úroveň přilehlého parkoviště jsou s komunitním centrum propojena schodišti a výtahem.

Ze zadní strany kostela je v provozu kavárna Kristian.

Naše prostory si můžete pronajmout ke kulturním akcím, oslavám, schůzkám, na školení či kurzy.

Prostory

Sál

Společenský sál o rozloze 166,5 m2 s dubovou lepenou podlahou, vybavený dataprojektorem a zesilovačem. Vhodný pro taneční kurzy, společenské akce všeho druhu, promítání filmů, přednášky… Součástí vybavení je 25 stolů a 140 židlí. Za teplého počasí lze sál dveřmi propojit s venkovním anglickým dvorkem a užívat zeleně sousedního lesa.

Klubovna I

Místnost velikosti 43,5m2 slouží zejména pro výuku náboženství a farní setkávání skupin do 20 osob. Tento prostor je propojen francouzským oknem s venkovní verandou.

Klubovna II

Místnost velikosti 43,5m2. Zde se odehrávají hlavně kroužky a zájmové činnosti (výtvarný kroužek, výuka angličtiny…) Tento prostor je také propojen s verandou.

Kuchyně – Bar

Možnost pronájmu kuchyně (výdejny) s vybavením včetně nádobí pro rauty a oslavy narozenin, svateb a křtin pořádaných ve společenském sále komunitního centra. Kuchyň je uzpůsobena jako občerstvovna s barem. Pronájem kuchyně je podmíněn prokázáním hygienického průkazu zdrav. zařízení.

Venkovní prostory

Přilehlé venkovní prostory jsou bonusem místností v přízemí. V teplém počasí lze vyjít ven na terasu a užívat čerstvého vzduchu a zeleně sousedního lesa.

Hudebna

Menší prostor atypického tvaru umístěný ve 2. patře za kůrem kostela. Má vysoký strop a specificky dotvořenou akustiku. Vhodná jako zkušebna hudebníků a zpěváků nebo pro menší orchestr či sbor.

Galerie

Cena pronájmu jednotlivých prostor dle smlouvy nebo objednávky.
Vratná kauce na vybavení v sále 1000,- Kč. Vratná kauce na vybavení kuchyně 1000,-Kč.

V případě zájmu o pronájem nás kontaktujte na reditelka@centrumbarrandov.cz.

Termíny