Přeskočit na obsah

Prostory a pronájmy

Prostory komunitního centra jsou účelové a nadstandardně vybavené v moderním minimalistickém stylu. Tvoří je velký společenský sál vybavený dřevěnou taneční podlahou, dvě klubovny, vybavená kuchyně s barem a kancelářské zázemí pro chod farnosti. Z boku komunitního centra je anglický dvorek přístupný bezbariérově jak přes branku z úrovně chodníku, tak i přes sál a klubovny komunitního centra. Všechna patra kostela i úroveň přilehlého parkoviště jsou s komunitním centrum propojena schodišti a výtahem.

Ze zadní strany kostela je v provozu kavárna Kristian.

Naše prostory si můžete pronajmout ke kulturním akcím, oslavám, schůzkám, na školení či kurzy.

Prostory

Sál

Společenský sál o rozloze 166,5 m2 s dubovou lepenou podlahou, vybavený dataprojektorem a zesilovačem. Vhodný pro taneční kurzy, společenské akce všeho druhu, promítání filmů, přednášky… Součástí vybavení je 25 stolů a 140 židlí. Za teplého počasí lze sál dveřmi propojit s venkovním anglickým dvorkem a užívat zeleně sousedního lesa.

Klubovna I

Místnost velikosti 43,5m2 slouží zejména pro výuku náboženství a farní setkávání skupin do 20 osob. Tento prostor je propojen francouzským oknem s venkovní verandou.

Klubovna II

Místnost velikosti 43,5m2. Zde se odehrávají hlavně kroužky a zájmové činnosti (výtvarný kroužek, výuka angličtiny…) Tento prostor je také propojen s verandou.

Kuchyně – Bar

Možnost pronájmu kuchyně (výdejny) s vybavením včetně nádobí pro rauty a oslavy narozenin, svateb a křtin pořádaných ve společenském sále komunitního centra. Kuchyň je uzpůsobena jako občerstvovna s barem. Pronájem kuchyně je podmíněn prokázáním hygienického průkazu zdrav. zařízení.

Venkovní prostory

Přilehlé venkovní prostory jsou bonusem místností v přízemí. V teplém počasí lze vyjít ven na terasu a užívat čerstvého vzduchu a zeleně sousedního lesa.

Hudebna

Menší prostor atypického tvaru umístěný ve 2. patře za kůrem kostela. Má vysoký strop a specificky dotvořenou akustiku. Vhodná jako zkušebna hudebníků a zpěváků nebo pro menší orchestr či sbor.

Galerie

V případě zájmu o pronájem nás kontaktujte na reditelka@centrumbarrandov.cz.

Termíny
Ceník
CENÍK NÁJMŮ KC PODPALUBÍ

jednorázové akce pravidelné akce

1. HOD DALŠÍ HODINY 1. HOD DALŠÍ HODINY
SÁL 1300 700 700 500
KUCHYNĚ 1000 500 700 500
KLUBOVNA II 350 250 250 200
KLUBOVNA I 350 250 250 200
HUDEBNA 350 250 250 200

Ceník je v CZK. U dlouhodobější spolupráce se cena nastavuje ve smlouvě.
Vratná kauce na vybavení v sále 1000,- Kč. Vratná kauce na vybavení kuchyně 1000,-Kč.